Про компанію

Проектно-будівельна компанія kmd-PRO працює в Україні на ринку архітектурних та будівельних послуг з 2006 року. Наш головний офіс розташовано у місті Львів. У 2015 році ми відкрили перший закордонний філіал, який знаходиться в місті Катовіце, Польща. За цей час наша команда здала в експлуатацію понад 120 об’єктів у різних країнах світу.

Основними напрямками компанії kmd-PRO є дизайн, будівництво та реконструкція будинків, котеджів, офісів, готелів та будівель різного типу призначення. Також ми спеціалізуємося на проектуванні та встановленні внутрішніх інженерних мереж.

Наша перевага – це чіткий план у виконанні визначених робіт, що дозволяє клієнтам зустрічатися з нами лише двічі – під час замовлення та під час здачі об’єкту. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, враховуючи усі побажання та зауваження клієнтів. Наші фахівці ведуть повний супровід об’єкту на всіх стадіях.

Проекти від kmd-PRO – це поєднання високоякісних матеріалів із сучасними технологіями будівництва та енергозбереження. Ми співпрацюємо з відомими та перевіреними часом виробниками будівельних матеріалів та енергозберігаючих систем. Для клієнтів kmd-PRO діють спеціальні знижки від наших партнерів.

Відділ проектування, який складається з професійних дизайнерів та архітекторів, створить проект майбутньої будівлі та прилеглої території в найкоротший термін. Якщо у вас вже є власний проект чи дизайн, наші спеціалісти можуть просто втілити його відповідно до креслення. Ми знаємо, як швидко зробити реальністю дизайн інтер’єру та екстер’єру будівлі, а також земельної ділянки.

Кожен працівник kmd-PRO – це досвідчений спеціаліст з високим рівнем кваліфікації. До нашої команди входять:

  • проектувальники

  • кошторисники

  • виконроби

  • монтажники

  • мулярі

  • облицювальники

  • теслярі

Ми надаємо гарантію на усі види виконаних робіт.

kmd-PRO – це перевірені часом якість, надійність та довіра!