Оренда персоналу

Це найкращий спосіб оптимізувати витрати коштів та робочу силу.

Персонал в оренду

kmd-PRO пропонує послуги з оренди персоналу. Цей сервіс вже багато років користується великою популярністю в багатьох країнах світу. Всі наші працівники є широкопрофільними фахівцями з великим досвідом роботи в таких сферах:

Ми пропонуємо кваліфікований персонал для виконання, як одноразових робіт, так і для проведення регулярних періодичних робіт на основі укладеного договору.

Наша головна перевага – це гарантія та позитивні відгуки клієнтів. kmd-PRO працює в сфері оренди персоналу понад 5 років.

Всі співробітники компанії відповідальні, дисципліновані, знають свою роботу та відмінно її виконують.

Як орендувати персонал?

Якщо у вас виникнуть запитання щодо оренди або спеціалізації персоналу, ви завжди можете звернутися до нашого менеджера.
Зв’язатися з менеджером можна таким чином:

Співпраця

kmd-PRO – це міжнародна компанія, яка швидко розвивається та запрошує до співпраці кваліфікованих спеціалістів. Якщо у вас немає конкретних навичок у тій чи іншій сфері, ми з радістю розповімо та навчимо вас. Наша команда завжди рада прийняти до себе людей, які люблять свою роботу і хочуть працювати на результат. З kmd-PRO у вас є можливість отримати роботу, як на території України, так і в країнах Європи. Ми пропонуємо офіційне працевлаштування відповідно до укладеного договору.

Бажаєте працювати в kmd-PRO?

Надсилайте своє резюме на адресу resume@kmd-pro.com або телефонуйте за номером